BOHOSLUŽBY

Farní úřad oznamuje, vzhledem k pandemické situaci, že od neděle 18. října 2020 bude přenášena v přímém přesnosu mše svatá v 10.30 hod. z kostela sv. Kunhuty v Čejkovicích. Vysílání bude probíhat  na You Tube, na kanále Martin Opluštil.

Možnost příspěvku na potřeby kostela a farnosti:

Z důvodu pandemické situace koronaviru není možné sloužit mše svaté veřejně v kostelích a také není možné konat sbírky na potřeby kostela a farnosti, prosím Vás pokud budete chtít přispět je možné zasílat dary převodem z vašeho účtu na účty farnosti: Starý Poddvorov Čú: 283 408 320 / 0300; Čejkovice Čú: 178 868 157/0300; nebo je možné vložit do pokladničky za prosklenými dveřmi v kostele pod věží. Upřímně  děkuji všem dárcům.

Od pondělí 12. října 2020 se bude moct bohoslužby účastnit v našich kostelích rodina, na jejichž úmysl je mše svatá sloužena a to nejvíce 8 osob. Čas bohoslužby a den bude upřesněn a oznámen."